Kategorie
Biżuteria

Kolczyki dla Ciebie

Od szarości przez błękit bezchmurnego aż do głębokiego kobaltu – niebieskie oczy to dar od losu, bo podobają się jednakowo kobietom i mężczyznom. Oczy w kolorze nieba urzekły już niejednego i jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką takiej właśnie pary oczu, to wiedz, że możesz czarować samym spojrzeniem. Wielce pomocna przy tym okaże się dobrze dobrana para kolczyków, które podkreślą urzekający kolor tęczówek. Jak dobrać kolczyki do niebieskich oczu? Nie jest to trudne.

Biżuteria ma komplementować

Królewski błękit bijący ze spojrzenia nie wymaga specjalnych zabiegów, aby pokazać swoją moc. Jest jeszcze wyjątkowo piękny i rzadki kolor, który zmienia się w zależności od pory dnia i kąta padania światła, a który jest zbliżony barwą do zakwitających fiołków. No i niedookreślony ni to szary, ni błękitny kolor bezkresnego oceanu. Wszystkie przykuwają uwagę i jako takie wymagają tylko delikatnego podkreślenia. Co pasuje najlepiej?

Metal i kamień

Z metali najlepiej sięgnąć po ukochane przez kobiety srebro albo po białe złoto. Równie dobrze zaprezentuje się biżuteria ze stali chirurgicznej, która konkuruje urodą i ceną. W odróżnieniu od niektórych stopów, kolczyki ze stali nie uczulają i są pierwszym wyborem dla alergików. Zimne lśnienie wymienionych metali dobrze łączy się z niebieskim kolorem oczu i stanowi ciekawą i dyskretną oprawę dla migoczącego kamienia.

Blueberry zwraca uwagę dużym wyborem kolczyków ze stali chirurgicznej, z których część stanowi kolekcja w ponadczasowym w stylu minimalistycznym. Ceną dopasują się do każdego budżetu, podobnie jak linia, którą można określić jako wiszące kolczyki. Ciekawym wyborem mogą okazać się kolczyki z dodającymi lekkości i pięknie łamiącymi światło cyrkoniami, jakby stworzonymi dla niebieskich oczu.

 W połączeniu z kolorem niebieskiej tęczówki najpiękniej zaprezentują się rubiny, granaty, lapis-lazuli, a w przypadku ciemnoniebieskich oczu szafiry. Zupełnie bezpiecznie można też sięgnąć po niebieskie topazy, a także niebieskawe opale. Dobrze zagra niebieska akwamaryna i szaroniebieski agat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *